Smoothies soki i przekąski
na eventy

… czyli catering koktajlowy i sokowy – smoothie bar na żywo!

Catering z Get Green - wyróżnij się!

Zorganizuj catering dla swoich Pracowników lub Klientów
Od 10 lat uświetniamy naszymi smoothies najróżniejsze eventy naszych Klientów. Za nami ponad 1000 udanych imprez i tysiące zadowolonych Gości – obsługę dopracowaliśmy do perfekcji. Jesteśmy rzetelnym partnerem, stawiającym na jakość usług i Twój spokój oraz zadowolenie.

Nasz kolorowy, ozdobiony owocami i ziołami stand – smoothie bar przyciąga uwagę Gości, wywołuje ogromne zainteresowanie i zawsze przyjmowany jest z entuzjazmem. W zależności od potrzeb serwujemy smoothies w dziesiątkach, setkach, po tysiące sztuk.

W menu możemy uwzględnić sezon, porę roku, kolor lub owoc przewodni, specyficzne nazewnictwo, a nawet zapach. Jesteśmy otwarci na propozycje, oraz wrażliwi na potrzeby Klientów.

Obsługujemy eventy dla pracowników, klientów, akcje promocyjne, jubileusze, konferencje, zjazdy i zloty, prezentacje, i inne uroczystości oraz spotkania.

Pracujemy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ale na życzenie Klienta dojedziemy wszędzie, w każdy zakątek Polski. Jesteśmy gotowi do pracy w budynkach, jak i na świeżym powietrzu. Dostarczamy również gotowe koktajle w butelkach.

Gotowy do kontaktu? Dzwoń na 665 404 101, lub napisz katering@getgreen.pl; porozmawiamy, uzgodnimy, zrealizujemy.

Praca z Tobą będzie dla nas ogromną przyjemnością.

Eventy, imprezy plenerowe

Uwielbiamy pracę w terenie!

Napisz do nas

Imprezy plenerowe

Uczestniczyliśmy w największych cyklicznych imprezach plenerowych (np. Targ Śniadaniowy) oraz w najróżniejszych jednorazowych wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy komercyjnych. Stoisko Get Green zawsze stanowi dużą atrakcję dla Klientów, co można zmierzyć długością kolejki.

Jeśli organizujecie Państwo imprezy plenerowe na szeroką skalę i szukacie wystawców, których oferta mogłaby uatrakcyjnić wydarzenie, to zapraszamy do kontaktu pod adresem katering@getgreen.pl

Zadzwoń do nas!

Mamy doświadczenie w wyciskaniu

Tysiące soków i tysiące uśmiechniętych Klientów!
Wykręciliśmy
0
koktajli
Za nami
0
eventów
Zużyliśmy
0
ton warzyw i owoców
Poleca nas
0
% uśmiechniętych klientów

Zaufali nam