Smoothies, soki i przekąski
na eventy

… czyli catering sokowy i koktajlowy – smoothie bar na żywo!

Catering z Get Green - wyróżnij się!

Zorganizuj catering dla swoich Pracowników lub Klientów
Od 4 lat uświetniamy naszymi smoothies najróżniejsze eventy naszych Klientów. Za nami 486 (*) udanych imprez i tysiące zadowolonych gości – obsługę imprez dopracowaliśmy do perfekcji. Jesteśmy rzetelnym partnerem, stawiającym na jakość usług i Twój spokój oraz zadowolenie.

Nasz kolorowy, ozdobiony owocami i ziołami stand – smoothie bar przyciąga uwagę gości, wywołuje ogromne zainteresowanie i zawsze przyjmowany jest z entuzjazmem. W zależności od potrzeb serwujemy smoothies w dziesiątkach, setkach, po tysiące sztuk.

W menu możemy uwzględnić sezon, porę roku, kolor lub owoc przewodni, specyficzne nazewnictwo, a nawet zapach. Jesteśmy otwarci na propozycje, oraz wrażliwi na potrzeby Klientów.

Obsługujemy eventy dla pracowników, klientów, akcje promocyjne, jubileusze, konferencje, zjazdy i zloty, prezentacje, i inne uroczystości oraz spotkania.

Pracujemy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Ale zdarzyły się nam wyjazdy na Mazury, nad morze, i w góry. Zatem – na życzenie Klienta dojedziemy wszędzie. Jesteśmy gotowi do pracy w budynkach, jak i na świeżym powietrzu. Dostarczamy również gotowe koktajle w butelkach.

Gotowy do kontaktu? Dzwoń na 665 404 101, lub napisz katering@getgreen.pl; porozmawiamy, uzgodnimy, zrealizujemy.

Praca z Tobą będzie dla nas ogromną przyjemnością.

(*) stan na 24-09-2017

Eventy, imprezy plenerowe

Uwielbiamy pracę w terenie!

Napisz do nas

Imprezy plenerowe

Uczestniczymy w największych cyklicznych imprezach plenerowych (np. Targ Śniadaniowy) oraz w najróżniejszych jednorazowych wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy komercyjnych. Stoisko Get Green zawsze stanowi dużą atrakcję dla Klientów, co można zmierzyć długością kolejki. Działamy na terenie całej Polski.

Jeśli organizujecie Państwo imprezy plenerowe na szeroką skalę i szukacie wystawców, których oferta mogłaby uatrakcyjnić wydarzenie, to zapraszamy do kontaktu pod adresem targi@getgreen.pl

Zadzwoń do nas!

Mamy doświadczenie w wyciskaniu

Tysiące soków i setki uśmiechniętych Klientów!
Wykręciliśmy
0
koktajli
Za nami
0
eventów
Zużyliśmy
0
ton warzyw i owoców
Poleca nas
0
% uśmiechniętych klientów

Zaufali nam