Cukier, ulepszacze, wzmacniacze smaku, konserwanty – nie posiadamy, nie lubimy i nie używamy. Czasem osłodzimy coś kroplą naturalnego miodu, ale najczęściej jest to naturalnie słodki owoc.
Dary natury, których używamy do smoothies nie zostały przetworzone przemysłowo. Są takie, jakimi je stworzyła natura.

Owoce, warzywa i zioła najróżniejszej wielkości, zapachu, koloru, kształtu i smaku, które kiedykolwiek widziałeś na talerzu w postaci gotowanej lub surowej, i których kosztowałeś, lub których chciałbyś spróbować – u nas możesz po prostu ze smakiem wypić. Zawsze ze smakiem, gdyż zawsze podamy tylko to, co lubisz.

A może jednak skusisz się na to, czego nie lubisz? Może chciałbyś mieć w diecie natkę pietruszki, seler naciowy, lub inną zieleninę, od której stronisz, bo nie smakuje najlepiej? Nasi juice-makerzy przemycą w koktajlu nielubiany przez Ciebie owoc, warzywo lub ziele w taki sposób, że nawet się nie spostrzeżesz, jak wypijesz ze smakiem do dna przygotowany dla Ciebie smoothie. Zapytaj Sprzedawcy jak to zrobił – poradzi Ci jak na co dzień korzystać bezstresowo z dobrodziejstw nielubianego składnika.