Łyk zdrowia i urody na Targach Designu i Mody

Dziś o plenerach słów kilka. Ci, co nas znają wiedzą, że podczas imprez plenerowych czujemy się jak ryba w wodzie. Nie ma nic przyjemniejszego, niż świadomość, że dajemy ludziom to, co najlepsze i najzdrowsze, że umilając im czas spędzany na targach dodatkowo dbamy o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Bo przecież Get Green to nic innego jak łyk zdrowia i urody! Natka, szpinak, spirulina, cytryna – od samego wymieniania człowiek robi się zdrowszy i piękniejszy…

Bywamy w fajnych miejscach, tam gdzie jest dobra energia i ciekawi ludzie. W miejscach, gdzie jest przestrzeń na kulinarną kreatywność i otwartość na próbowanie niebanalnych nowości.

I tak w najbliższą sobotę 20 września czeka nas kolejne przyjemne wydarzenie – będziemy obecni podczas Targów Designu i Mody w Domu Braci Jabłkowskich. Miejscówka idealna – Dom Braci Jabłkowskich nawiązuje do najlepszych tradycji polskiego designu a jego centralne położenie zachęca do odwiedzin.
Jeśli interesujesz się designem i modą i chcesz poznać najnowsze trendy polskich artystów to gorąco zachęcamy do odwiedzenia ponad 100 stoisk!

Będzie i strefa gastro, w której musicie nas odwiedzić. Zaserwujemy, między innymi, słynnego Zielonego Goblina oraz Moc Mięty. Czy może być coś bardziej trendy od przechadzania się wśród znanych marek z kubkiem zielonego koktajlu w dłoni? Do Designu i Mody dodaj łyk zdrowia i urody – czekamy na Was! Sobota 20 września, 12:00-19:00 Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25