Walentynka

Walentynka to smoothie, którym opijamy się w Get Green co rok na św. Walentego. Maliny i truskawki nadają mu wdzięczny kolor, mięta orzeźwia, a awokado dostarcza zdrowych tłuszczy i energii – Walentynka to idealny towarzysz w wytężonej pracy. Kompozycja smakuje naprawdę dobrze, przy pracy popijamy go sobie przez cały dzień.

Samo święto ma swoich zagorzałych zwolenników i równie wytrwałych przeciwników. A my, na przekór modom i szaleństwu zakupowemu korzystamy z tego, co najlepszego daje w Get Green natura – garść truskawek, garść malin, gałązka mięty, 1/3 awokado, sok jabłkowy. Chwila w blenderze na porządne wymieszanie i koktajl jest gotowy do picia.

Co w Walentynki przynosi Wam najwięcej radości? Nam bliskość osób które kochamy i ten moment, gdy podczas świątecznej kolacji nalewamy każdemu nasz czerwony smoothie – to już taka nasza mała tradycja. Spróbujcie u siebie w domach do pachnących ciasteczek podać Walentynkę, gwarantujemy zaskoczenie, uśmiech i zadowolenie. Bo taka rola Walentynki – wywoływać radość. Udanego świętowania 🙂